Automaty vendingowe

Wykorzystywane przez nas automaty samosprzedające pochodzą od najbardziej renomowanych i doświadczonych europejskich producentów maszyn vendingowych. Dysponujemy szeroką gamą produktów, które każdorazowo starannie dopasowujemy do Państwa indywidualnych potrzeb i dostarczamy do Waszych obiektów w Bydgoszczy i Włocławku.

W naszej ofercie znajdziecie automaty:

  • z gorącymi napojami,
  • z zimnymi napojami, przekąskami i kanapkami,

Dbamy o to, by nasze produkty odpowiadały preferencjom wszystkich klientów. Dlatego na przykład, w celu zaspokojenia najróżniejszych oczekiwań smakoszy dobrej, gorącej kawy, korzystamy z urządzeń pozwalających na równoczesne serwowanie dwóch różnych jej gatunków w jednej maszynie, tj. kawy rozpuszczalnej oraz ziarnistej świeżo mielonej. Zwracamy uwagę też, by automaty z zimnymi napojami i przekąskami zawierały tylko produkty odpowiednie w danym miejscu – to szczególnie ważne przy korzystaniu z samosprzedających urządzeń w szkołach.

Wysokiej klasy maszyny vendingowe w połączeniu z doskonałymi produktami oraz skutecznym serwisem, zagwarantują Państwu bezproblemowy oraz satysfakcjonujący przebieg naszej współpracy.

Automaty z gorącymi napojami

Zaoferuj swoim pracownikom lub klientom aromatyczną kawę lub rozgrzewającą herbatę o każdej porze! Nasze automaty z gorącymi napojami to szeroki wybór cappuccino, latte, czekolad i naparów – idealnych na rozbudzenie o poranku bądź chwilę relaksu w czasie przerwy.

Automaty z zimnymi napojami i przekąskami

Dzięki tym maszynom nie będziecie już tracić czasu na wyjścia do sklepu. Automaty z przekąskami gwarantują smaczne batoniki, pożywne rogaliki, słodkie ciastka i chrupiące orzeszki dostępne w ciągu paru chwil. To doskonałe umilenie odpoczynku między obowiązkami.

g

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress