Bezbutlowe dystrybutory wody

Do firmy i do domu

VENDIGO oferuje atestowane, profesjonalne, bezbutlowe dystrybutory wody, znajdujące zastosowanie zarówno w firmach, instytucjach, szpitalach, szkołach jak i gospodarstwach domowych. Urządzenia te są podłączane do instalacji wodnej budynku i dzięki specjalistycznemu systemowi filtrów,  zapewniają stały dostęp do czystej i zdrowej wody. Dzierżawa dystrybutora już od 2,70 zł / dzień! Nasze usługi świadczymy na terenie Bydgoszczy, Torunia I Włocławka.

Zdrowie

Użytkowanie oferowanych przez VENDIGO bezbutlowych dystrybutorów wody pitnej gwarantuje, iż będzie ona zawierała optymalną ilość niezbędnych składników mineralnych takich jak wapń, potas, sód i fluor. Unikniemy również przykrego zapachu oraz osadu na ściankach naszych naczyń. Dzięki trzystopniowemu systemowi filtracji, serwowana ciecz będzie charakteryzowała się krystaliczną czystością i doskonałymi walorami smakowymi.

Bezpieczeństwo

Bezbutlowe dystrybutory filtrujące wodę eliminują jej kontakt z powietrzem. Powyższe stanowi ich istotną przewagę w zakresie bezpieczeństwa nad modelami butlowymi. Organizacje ekologiczne poddają również pod wątpliwość słuszność picia wody z opakowań wykonanych z tworzyw sztucznych. Ten problem nie dotyczy naszych dystrybutorów. Ponadto zastosowany w nich system trzystopniowej filtracji oraz dezynfekcji promieniami UV (w wybranych modelach), zapewnia ochronę przed bakteriami, metalami ciężkimi, pestycydami, toksynami i chlorem oraz zatrzymuje m.in. muł, piasek i drobiny metali.

Oszczędność

Użytkowanie dystrybutorów filtrujących to również gwarancja niskich i stałych kosztów dostępu do schłodzonej, ciepłej oraz gazowanej wody, niezależnie od ilości jej spożycia. Urządzenia oferowane przez VENDIGO umożliwia podgrzewanie, dzięki czemu możliwe jest zaparzenie herbaty lub kawy. Eliminuje to konieczność stosowania energochłonnych czajników bezprzewodowych. Poprzez zainstalowanie nowoczesnego i funkcjonalnego systemu filtrującego, generujemy oszczędności, dbając jednocześnie o środowisko naturalne.

Wygoda

Bezbutlowe dystrybutory filtrujące to także wygoda dla użytkowników. Obsługa urządzeń jest niezwykle prosta i intuicyjna. Stosowanie dystrybutorów VENDIGO eliminuje również konieczność magazynowania i wymiany plastikowych butelek oraz butli 19l do tradycyjnych urządzeń.

BHP

Zainstalowanie dystrybutora filtrującego w zakładach pracy, pozwala pracodawcom wypełnić obowiązek zapewnienia pracownikom dostępu do wody pitnej. Powyższe powinności określa par. 112 zdanie 1 rozporządzenia MPiPS z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z 2003 r. Nr 169, poz. 1650, z późn. zm.) – pracodawca jest obowiązany dostarczyć pracownikom wodę zdatną do picia. Miejsca jej czerpania powinny być usytuowane nie dalej niż 75 m od stanowisk pracy, przy czym czerpanie wody powinno odbywać się wyłącznie z zaworów czerpalnych (par. 113 ust. 1 i 2 ogólnych przepisów bhp).

Na podstawie art. 237 15 par. 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz par. 112 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z 2003 r. nr 169, poz. 1650 ze zm.), pracodawca ma obowiązek zapewnić wszystkim pracownikom zatrudnionym na stałe lub okresowo wodę zdatną do picia lub inne napoje. Stwierdzenie przez inspektora pracy nie wywiązania się przez pracodawcę z tego obowiązku może skutkować odpowiedzialnością za wykroczenie przewidziane w art. 283 par. 1 K.p., zagrożone karą grzywny do 30 000 złotych.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress