Automaty vendingowe dla firm

VENDIGO to doświadczony i niezrównany partner w dziedzinie dostarczania nowoczesnych rozwiązań, zapewniających przedsiębiorstwom bieżący dostęp do napojów gorących, zimnych oraz przekąsek. Naszą ofertę każdorazowo dopasowujemy do indywidualnych potrzeb kontrahentów, dzięki czemu proponowane przez nas rozwiązania są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom Klientów.

Wszelkie koszty związane z przygotowaniem, instalacją, bieżącą obsługą i serwisem automatów ponosi VENDIGO. Nasz wyszkolony, kompetentny i zmotywowany personel czuwa nad zaopatrzeniem, czystością i bezawaryjną pracą urządzeń. Klientom pozostaje jedynie delektowanie się pysznymi napojami oraz przekąskami z naszej szerokiej oferty.

g

Formy współpracy

Oferta standard

VENDIGO pozostawia do dyspozycji Państwa Pracownikom oraz Klientom nowoczesne automaty, oferujące szeroki asortyment najwyższej jakości produktów (napojów gorących, zimnych oraz przekąsek). Wszelkie koszty montażu i eksploatacji automatów ponosi VENDIGO. Oczekujemy jedynie możliwości podłączenia się do istniejącej instalacji wodnej oraz elektrycznej.

Współfinansowanie napojów

Państwa Klient lub Pracownik kupuje napoje po obniżonych cenach, natomiast Państwo pokrywacie różnicę na podstawie wystawionej przez nas faktury VAT. Dzięki takiej formie współpracy, korzystający z automatu zyskuje możliwość zakupu produktu po obniżonej cenie.

Pełne finansowanie napojów

Forma współpracy preferowana jest przez podmioty, którym zależy na podniesieniu własnego prestiżu poprzez zapewnienie Klientom bezpłatnej możliwości korzystania z automatów samosprzedających, natomiast Pracownikom wyjątkowych warunków socjalnych. VENDIGO dysponuje nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, które pozwalają na limitowanie wydawanych produktów, co pozwoli Państwu na bieżące kontrolowanie wydatków.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress